Řekli o nás

Drazí zákazníci, velice si vážíme vaší zpětné vazby. Díky ní jsme schopni kuličky stále přizpůsobovat vašim přáním a požadavkům. Pokud byste nám rádi sdělili váš názor na kuličky, učiňte tak prosím pomocí e-mailu nebo formuláře, který naleznete v kontaktech. Přejeme Vám příjemnou relaxaci s našimi kuličkami.

★ ★ ★ ★ ★

Kuličky jsem koupila jako dárek kolegyni a účel splnily na výbornou! Kolegyně o nich nemohla přestat mluvit, takže jsem si je nakonec koupila i pro sebe.

Kateřina R.

★ ★ ★ ★ ★

Kuličky mne oslovily zejména proto, že obzvláště v létě trpím na suchou pokožku. Po koupeli jsem se nestačila divit, jak kulička dokáže pokožku hydratovat a zjemnit. A navíc jsem voněla!

Lenka H.

★ ★ ★ ★

Během umírání na rýmičku mi žena dala eukalyptovou kuličku. Nejdříve jsem nechápal, jak mi má nějaká kulička do koupele pomoci. Eukalyptus v kuličce ale provoněl koupelnu natolik, že jsem mohl odložit kapky do nosu a po dvou dnech polehávání konečně i něco udělat.

Lojza S.

★ ★ ★ ★ ★

Koule do koupele od Lory jsem si velmi užil. Zakoupil jsem na zkoušku 6 a okamžitě bych objednal 600 kdybych měl peníze. Při koupeli to krásné voní až by jeden dělal skopičinky jako za mlada. Má kůže je hebká a voňavá jako hýždě andělské, vřele doporučuji.

Stanislav G.

★ ★ ★ ★

Kuličku jsem měl možnost vyzkoušet a musím říct, že je to super produkt.

Adam K.

★ ★ ★ ★ ★

Koupel byla úžasná a hydratační.

Ivana R.

★ ★ ★ ★ ★

Super!

Hanka B.

Zpět do obchodu